Hakkımızda

KURULUŞ VE DEVAMI

UPLASS 10 yıl önce İstoç ticaret merkezinde çok küçük bir sermaye ile 35 m2’lik bir ofiste sadece satış ve pazarlama amaçlı kurulmuş olsa da, müşteri portföyünün talepleri doğrultusunda çok kısa bir sürede makina yatırımları yaparak üretim yapmaya başlamıştır. Son yatırımları ile şu anda BEYLİKDÜZÜ ORG. SAN. BÖLGESİNDE mevcut yerinde 5.000 m2’lik üretim ve depolama alanı ile, yaklaşık 350 çeşit ürün gamıyla, 42 ülkede bulunan hava yolları, hava yollarına catering yapan firmalar, yolcu taşımacılığı yapan firmalar, fastfood zincirleri, market ve trading firmalarına hizmet vermekte ve satış kalemlerinin %90’ ına yakınını bizzat kendisi üretmektedir. Ayrıca yapmış olduğu ihracaatlarla da 2009 ve 2011 yılları arasında İKİTELLİ ORG SAN BÖLG. Vergi rekortmenleri arasına girmiştir.

SEKTÖRE SUNDUĞUMUZ FARKLILIKLAR

Sektörümüzde sunmuş olduğumuz farklılıklar yaratıcı, inovatif  yolcu ve kullanıcı konforunu sağlayıcı yüksek kaliteli ve düşük maliyetli pratik çözümlerdir. Bunun yanı sıra tasarım ve AR-GE çalışmalarıyla sektöre daima hakim yenilikçi genç ve dinamik bir yapıya sahiptir. Müşterilerinin isteği doğrultusunda çok yaratıcı ve firmanın marka değerini arttırıcı çözümler sunarak kısa sürede uygulamaya geçme yeteneğine sahiptir. Bu çözümleri sunarken bir taraftan müşterisinin kalitesini ve maliyetlerini düşünürken, diğer taraftan da yolcuların veya kullanıcıların konforunu ve yüksek beğenisini hedeflemektedir.

SEKTÖR TECRÜBEMİZ

UPLASS 24 yılık bir tecrübeye sahip, kendi adına da 10 yıldır havacılık ve yolcu taşımacılığı ve inflight catering, market, fast food  konusunda ambalaj çözümleri sunarak, bizatihi üretim yapmaktadır. Araştırmacı ruhu sebebiyle yenilikleri sürekli takip etmekte ve her zaman işbirlikçilerine pratik çözümler sunmaktadır.